Eğlence halleri

0
344

ailemBugün nerden aklıma düştü ise düştü o gün. Çocuklarımla ve kocamla tekrar evlenmenin keyfini yaşadığım gün. Heyecan mı dersiniz, eğlence mi, çılgınlık mı? Ne derseniz deyin ama güzeldi hem de çok.

Evlenğimiz günü yeterince farkedemedik   heyecandan, koşturmaktan. Tekrar ama bazı başkalıklarla; çocuklar gibi, nikah tazelemeye karar verdik. Kuaför eve geldi ama gelinbaşı tadında değil tabii ki; kızımla benim saçlarım yapıldı. Takdir edersiniz ki gelinliğim olmadı.Parça ekletiverdim  gelinlikçim benim dalga geçtiğimi zannetti. Sezanur bir tanedir Akay Gelinlik Bağdat Caddesi. ‘Berna sırada birsürü gelin varken sen nerden çıktın ‘ dedi ama nafile; istediğim tarihe yetiştirdi eklemeleri. Fotoğrafçıya gitmeliydik evlenirken  fotoğraf albümü yaptırmamıştık.

Hep söylerim sebebi varmış şimdi çocuklarımızla harika bir düğün albümümüz var. Photographia çok eğlencelidir fotoğraf çektirmeyi bu kadar eğlenceli hale getiren bir ekip daha yok. Onlar da itifaf ettiler; en çok kızım zorladı onları. Kedilerin peşinde koşmaktan poz vermeye vakit bulamadı çünkü. Sabah evden çıkarken etraftaki evlerden bakanları görmeliydiniz kimbilir neler düşündü insanlar?

Bütün gün gelinlikle dolaştım akşam da Beyoğlu’nda idik. Gelinlik ile sokaklarda gezmek şahaneydi şahane…..İnsana eğlence gerekli bu yaşamda, eğlencenin halleri farklı….En güzeli de farkederek eğlenmek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here