Doğumgünü Organizasyonu Sever Anne

0
740

Her yıl değişmeyen telaştır çocuk doğumgünleri. Nerede yapalım, kimler gelsin, yiyecekler neler olacak? Işıl bu anlamda ‘madalyalık’ bir anne. Kızının farklı gruplardaki arkadaşları için sürekli bir doğumgünü hazırlığında. Mina’nin doğumgünleri mi yoksa Işıl ın mutluluk alanları mi siz düşünün. Mina’nın bu yılki üçüncü doğumgünü Hello Kitty temalı. Herşeyi ile muhteşem bir hazırlık yapmış yine. Bir annenin çocuğu için böyle hazırlıklar yapması öylesine değerli ki. Bence en güzel pasta annenin  yaptığıdır. Onun heyecanlı hazırlığını ve çocukları mutlu etme çabasını görünce annem geldi aklıma. Tepsiyi ters çevirip üzerine yaptığı üç katlı doğum günü pastalarım. Annem benim için yapmıştı lezzeti ve şekli hiç konu bile olamaz.

1 YORUM

  1. Berna’cigim, amac cocuklari mutlu etmek mi,kendimizi tatmin etmek mi? Tartisilir. Ama su var ki onlari mutlu gordukce (Hele ki pastayi gorup gozleri kocaman buyudugunde) butun yorgunlugumuza değiyor,oyle degil mi? Bu arada “madalyalık” kelimesi de tamamen senin iyi gorusun… Cok tesekkurler..

  2. Berna’cığım, tamam ablam iyi hazırlanmış, ama onunla beraber senin azmin ve hızın da takdire şayan. Bir dur, ben bile ekleyemedim daha siteye! Bu arada yeni sayfan sana bol bol tık ve mutluluk getirsin… 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here